LKS Czardasz Osiek - strona nieoficjalna

• KLub 100:
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Transfery

Przybyli

Leśniak Dariusz

Ubyli

Pykosz Artur

Zagórski Jakub

Brak aktywnych ankiet.

NIEPOROZUMIENIE

• autor: bobo09, 2016-04-25 15:30

KOŁACZYCE 8 - 1 CZARDASZ

34"  jasionowicz

skład;stanek t.,stopa,kostrząb,jakubczyk,mastaj,zrebiec,mroczka stanek p.,kiełbasa siwak(60 szetlak)jasionowicz.

Na mecz do Kołaczyc wybralismy sie praktycznie gołą jedenastką.Na ławce moglismy liczyc tylko na Arka Szetlaka ,ktory był jedynym zawodnikiem na zmiane w pole gry.Na poczatku meczu Ostoja zaczęła grę z dużym animuszem ,ale nic groznego sie nie wydażyło.dopiero po dosrodkowaniu z ostrego kata piłka trafia w głowę Jakubczyka i po rykoszecie wpada do siatki.Osiek czesto wyprowadzał gozne kontrataki, po ktorych kotłowało sie pod bramką gospodarzy.koło 35 minuty w bocznej strefie zostaje sfaulowany nasz zawodnik,piłke ustawia Mroczka ,swietne dosrodkowanie i Jasionowicz po ucieczce obrońcy strzela na 1-1.Po bramce gra sie wyrównała ,ale w koncówce Stopa zagrywa piłke reką w polu karnym i mamy rzut karny,ale stanek swietnie broni lecz dobitka była juz nie do obrony.Tuz przed samą przerwą z rzutu wolnego zawodnik Kołaczyc pakuje piłke do bramki obok zle ustawiongo bramkarza.Po przerwie druzyna miała walczyc o dobry rezultat ,ale to co stało sie mniej wiecej od 55 min,nikt nchyba tego nie moze zrozumiec i pojąć. W przeciągu 10 min tracimy 4 bramki i Ostoja juz od 70 min była pewna ze 3 pkt zostaja u nich.Trener wykorzystuje wszystkie zmiany daje zmiennika pograć,a u nas...co???jeden chłopak do wejcia.praca studia i kontuzje wyeliminowały min:Wojtka Kaszowicza,Łukasza Kaszowicza,Mateusza Barzyka,Grześka Jodłowskiego,Radka Jasionowicz,Tomka Bala,Mariusza Wójcika,Staszka Mastaja.Mimo braków kadrowych nie poddajmy sie i gramy do konca !!!

autor: ~Kibic 2016-04-25 19:40:40

avatar Jak tam trampkarze ???? Maja oni swoja stronę ?

autor: ~k.l. 2016-04-25 20:27:44

avatar trzymam za was kciuki chlopaki a tak apropo o której mecz w niedzielę bo na stronie pisze że o 15

autor: ~Lucky Luke 2016-04-27 08:39:23

avatar Trzeba spokojnie dograć rundę do końca i przygotowywać się do gry w klasie B. Fajnie by było, by nikt nie odszedł, fajnie by było, by ktoś wzmocnił te drużynę na jesień. Ale i tak najważniejsze dla przyszłości Klubu jest zachowanie drużyny trampkarzy (juniorów od jesieni). Powodzenia w meczu z Tęczą!

autor: ~anonim 2016-04-27 16:24:25

avatar fajnie by było jak by ten klub w ogole dalej funkcjonował zwazywszy na zaangażowanie społeczeństwa osieckiego

autor: ~ja 2016-04-27 18:17:52

avatar na sparingach i treningach frekwencja była bardzo duża szkoda że w lidze już tak nie jest, niestety tak jest przed każdym sezonem nieobecność niektórych zawodników jest widoczna a zmiennicy nie wnoszą tyle do gry, czasami to wynika tylko z braku zaangażowania na boisku

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

A-klasa » Krosno III

Osiek-Moderówka3