Na inaugurację rundy wiosennej remisujemy w Zarzeczu

2 - 2

bramki; p.jasionowicz

m.kielbasa

skład:  t.stanek,stopa,barzyk(płoszaj 84),kaszowicz,mastaj,kostrzab(zrebiec 70),siwak(46jasionowicz r.),kielbasa,mroczka(stanek73),jodłowski,p.jasionowicz(szetlak81).

Dzisiejsze spotkanie pokazało ,że drużyna z Osieka ciężko przepracowała okres zimowy.Pierwsze 20 min nie wskazywalo na to ,ze druzyna z Zarzecza w tak latwy sposób obejmie prowadzenie,nieporozumienie i błedy w naszej druzynie wykorzystali gospodarze i przegrywalismy 2-0 aż do 45 min kiedy to z rzutu wolnego dośrodkowuje Kostząb a Jasionowicz zmienia tor lotu piłki głowa i schodzimy na przerwe z wynikiem 2-1.Po przerwie wchodzi za Siwaka R.Jasionowicz i od tej pory widać (nikt kto był na meczu nie moze zaprzeczyc),że to druzyna Osieka stawia warunki na boisku! po jednym z uderzeń p.jasionowicza bramkarz odbija piłke przed siebie a Kiełbasa dopełnia formalnosci pakując piłke na 2-2.Gdy by nasi zawodnicy wykorzystali sytuacje pod bramka przeciwnika mogło byc 5-2 ale coz ...wszystkiego nie mozna strzelic :).Dziekujemy chłopakom za walke i z głowa ku gorze patrzymy w przyszłość bo frekwencja jak i cieżkie treningi dadza pozytywny efekt końcowy i beda mogły cieszyc kibiców jak i zawodnikow. w rundzie wiosennej!